Sertifikalı Masöz Olarak Çalışan Buse

  • Listelenen: 2 Aralık 2019 13:56
  • Bitiş tarihi: 38 Gün, 6 Saat

Tanıtım:

Azgın ve Sertifikalı Masöz Buse

Merhabalar cinsellik olarak tatmin olmayı isteyen oldu mu ben buradan sizleri kucaklıyorum. Benim ismim Buse. Seks görüşmesi isteyen olursa ve benimle de kalmayı isteyen olduğunda 38 yaşında aşırı azgın bir kadın olarak Çıtırlardan bile daha iyi cinselliği yaşamış olacağız. Seksi hayatınızda en iyi şekilde yaşamak isteyen olursa o zaman tercihleriniz benden yana olursa fark edeceksiniz ki seksin çok azdırıcı bir kadın olmamdan her ilişki isteyenle her zaman doyumsuz olarak bir çok arzunuzu benimle yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. masaj yapan kadın olduğumdan eğer sizler de benimle iyi görüşmeler istiyorsanız o zaman arayıp randevu alın ki iyi cinselliği birlikte yaşayalım. Ben 170 boyunda ve 67 kilo gram ağırlığında olan biraz fazla kilomun olduğunu kabul ediyor olsam da benimle bir kere seks yapmış olan biri çok azdırıcı bir kadın olduğumdan ilişki isteği olanlar için her daim cinselliği geçirirken arzuladığınız şekillerde seks yapacağız. Nasıl bir seks görüşmesi olacağını ne gibi doyumsuz ilişkilere kalabilmeyi sizlere anlatmak isterim.

Öncelikle birlikte olacağım erkeklerle seks yapacağım zaman seksi benimle yaşamaları için eğer ki aradılarsa o zaman bu seks çok iyi olabilir. Tabi ki benim kurallarım doğrultusunda olacaktır. Ben 35 yaş üzerinde olan erkeklere hizmet verip bu yaş altında herhangi bir erkek aradığı zaman asla görüşmem. İlişkilere kalırken de mutlaka benim evim olması tercihlerim arasındadır. Başka yerlere çok nadir çıkarım. O da ekstra alarak. Anal ilişki türüne de açık bir denizli masöz kadın olarak sizi evime davet edip doyumsuz gecelerden yaşamak isteyen olunca o zaman tabi ki bunun için bana fazladan para verenler oldu mu cinsel arzuları hep gerçek olacaktır.

Detayları ararsanız konuşuruz ama benimle gereksiz bir şekilde gerçekten görüşmek yerine telefon üzerinden gereksiz yere sohbet edecek olanlarla asla bir görüşmem olmaz bu yüzden de ilişkiler sırasında çılgınlar gibi doyumsuz görüşmeler tabi ki benimle olur. Ama gereksiz yere konuşmak için aramış olanlarla görüşmeler yapmak yerine telefondan uzattıkça uzatan ya da laubali olanlarla asla görüşmeler yapmıyorum.

Etiket yok

61 total views, 1 today

  

Listing ID: 3675de4ed731a8ab

Report problem

Processing your request, Please wait....